Rychlý kontakt
724 880 205
Filtrovat dle
Vynulovat filtr

AKTUALITY

12.12.2017

Váš dům, váš hrad

Zařídit si domov útulně a tak, abychom se v něm cítili opravdu příjemně a rádi se sem vraceli, dá někdy pořádně zabrat. Svou pozornost často soustřeďujeme na drobné detaily, ale celek jako bychom trochu zanedbávali. Především exteriéru se nevěnujeme tolik, jak by si zasloužil. A to je škoda, protože právě on tvoří první dojem na naše hosty i obyčejné kolemjdoucí, kteří se pohybují kolem našeho obydlí.

 

Důležitý první dojem

Velký vliv na tom, jak bude náš domov zvenku na ostatní působit, mají vstupní posuvné brány, garážová vrata a ploty. Měly by proto ladit s celým domem a korespondovat s jeho stylem, materiálem, barvou i tvarem. Vzhled našeho rodinného „sídla“ musí pozvednout a ne potlačit nebo dokonce hyzdit. Kromě estetické úlohy plní především funkci praktickou - umožňují pohodlně projít a projet autem a jasně vymezují hranice našeho soukromého pozemku, kam nikdo jiný nemá právo vstoupit bez našeho svolení.

 
garáže kružík
 

Místo pro motorového pomocníka

Asi se všichni shodneme na tom, že auto tvoří nedílnou součást takřka každé domácnosti. Obzvlášť lidé na venkově se bez něj neobejdou, protože ho potřebují k dojíždění do práce, do školy, k lékaři a za dalšími nejrůznějšími službami. Spoléhat se na hromadnou dopravu bohužel příliš nemohou, vlaky a autobusy většinou nejezdí tak, jak by potřebovali. Není tedy divu, že se motorové vozidlo stalo právoplatným členem nejedné rodiny. Aby dobře sloužilo dlouhá léta, měli by ho jeho majitelé dobře „ustájit“, ideálně někde pod střechou. V takovém případě budete muset dříve nebo později řešit otázku garážových vrat, která zajistí bezpečný a pohodlný vjezd. Vybírat můžete z různých typů konstrukcí i materiálů, pro rodinné domy se však nejvíce uplatňují křídlová, rolovací a sekční vrata. V případě komerčních průmyslových a skladovacích objektů potom nachází uplatnění průmyslová vrata.

 
garáže kružík
 

Bezpečnost a kvalita

Při výběru se zajímejte především o bezpečnost i ochranu proti vypáčení, právě skrze garážová vrata totiž často zloději vniknou do vašeho domu. Všímejte si také pohonu vrat, jestli je kvalitní a odpovídá evropským normám, jak dlouhá záruka se na něj vztahuje. To vše má vliv na životnost vrat a na to, jak dlouhou dobu vám budou sloužit. Pokud se vám garážová vrata zdají příliš nudná, můžete si je sami vyšperkovat. Třeba pomocí digitálního potisku nebo samolepících tapet. Tak, popusťte uzdu své fantazii!


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod

Provozovatel
Doprava
  • doprava tapet PPL

  • doprava tapet Českou poštou

  • doprava tapet zásilkovna

  • přeprava skla a keramicky geis

Platba
  • platba na dobírku

  • úhrada platební kartou on-line VISAúhrada platební kartou MAESTROúhrady platební kartou MASTERCARD

  • platba bankovním převodem

  • platba v hotovosti

Ocenění, certifikáty