Rychlý kontakt
724 880 205

Návody na lepení samolepících fototapet, vliesových fototapet, tapet na zeď a dekorací

V tomto oddělení naleznete všechny informace a rady k tapetování, nalepení vliesových a samolepících fototapet a dekorací.

Ke každému produktu, který u nás zakoupíte, dostanete návod zdarma.


 

CO POTŘEBUJETE ZNÁT A PŘIPRAVIT PŘED TAPETOVÁNÍM

Důkladně se seznamte se všemi návody a instrukcemi. Podrobně si přečtěte návod na přípravu lepidla a přesně ho dodržujte. V případě tapety se pečlivě seznamnte se symboly na tapetě.

 

KONTROLA TAPETY PŘED LEPENÍM

Rozložte vliesovou tapetu na čistou a suchou podlahu před připravenou stěnu a pečlivě zkontrolujte tapety, aby nedošlo ke zjištění vad či barevných odchylek na tapetě až po jejím nastříhání nebo dokonce nalepení:

Zkontrolujte si vždy sérii, vzor a barevnost tapety!

 1. Tapety se stejným číselným kódem musí obsahovat totožné označení výrobní šarže, a to z důvodu zajištění shodného barevného odstínu (např. tapeta č. 6238-12, výrobní šarže 9A). V případě zjištění rozdílných šarží role v žádném případě nerozbalujte z originálního obalu a obraťte se na prodejce. U přetíratelných tapet GO-PRO šarže není rozhodující.
 2. Pokud šarže souhlasí, přikročte k rozbalení jednotlivých rolí. Rozložte si role vedle sebe a zkontrolujte, zda nevykazují nějaké vady či barevné odchylky. Porovnejte si barevnost vícerých rolí navzájem. Nestříhejte všechny role najednou, ale postupně. Reklamovat lze pouze celé role.
 3. V případě, že výrobní šarže na tapetách souhlasí, ale přesto se barva tapet se stejným číselným kódem vzájemně liší, role v žádném případě nestříhejte ani nelepte a obraťte se na prodejce. V případě nalezení jakýchkoli jiných vad či skvrn na povrchu tapety postupujte obdobným způsobem.

 

 

Provozovatel
Doprava
 • doprava tapet PPL

 • doprava tapet Českou poštou

 • doprava tapet zásilkovna

 • přeprava skla a keramicky geis

Platba
 • platba na dobírku

 • úhrada platební kartou on-line VISAúhrada platební kartou MAESTROúhrady platební kartou MASTERCARD

 • platba bankovním převodem

 • platba v hotovosti

Ocenění, certifikáty